Dan otvorenih vrata – Clear Correct

Pozivamo Vas na Dan otvorenih vrata u Poliklinici Petković – 28.ožujka 2023.

Sve što ste željeli znati o prozirnim aparatićima, tijeku terapije, cijenama i pogodnostima saznajte u utorak, 28. ožujka 2023. na adresi Lašćinska cesta 97, Zagreb.

Clear Correct kao dio vodeće i svjetski poznate Straumann grupe u dentalnoj medicini, predstavlja svoje inovativno rješenje za neinvazivnu korekciju zubi. Vaš osmijeh za cijeli život počinje sada!

Nošenjem Clear Correct aparatića ne gubite na kvaliteti svog života – uživate u razgovorima, u smijehu i veselju uz gotovo neprimjetan aparatić koji prati Vaš životni stil. Možete neometano uživati u hrani, a održavanje higijene je usitinu jednostavnije.

Uz digitalni otisak zuba – nema više neugodnosti prilikom uzimanja otiska zuba. Preciznije, brže, jednostavnije.

Digitalna vizualizacija tijeka terapije dat će Vam dojam kako će Vaš osmijeh izgledati na kraju terapije.

Tijekom Dana otvorenih vrata ostvarite dodatne pogodnosti i popust 35% za sve terapije dogovorene 28.03.2023.

Više o Clear Correct terapiji saznajte ovdje.

Za rezervaciju termina pošaljite nam kontakt podatke i željeni termin dana 28.03.2023. s napomenom Clear Correct

• putem našeg kontakt formulara na web stranici
  • na mail – info@poliklinika-petkovic.hr
  • telefonom na 01 2304 789
  • na Wapp 099 575 3826

Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju!

Tim Poliklinike Petković