FILLER DAY 21.11.2023.

Pozivamo Vas na FILLER DAY u Poliklinici Petković – 21.studenog 2023.

Kako biste zablistali za nadolazeće blagdane, Poliklinika Petković otvara svoja vrata za premium dermalne filere po posebnim cijenama.
21.studenog 2023.
 Lašćinska cesta 97, Zagreb.

POTREBNO JE REZERVIRATI TERMIN.

Mjesta su ograničena. Termin se može zamijeniti za drugi ukoliko je uplata izvršena 21.studenog 2023.

Premium filerima (Belotero, Teoxane) koje koristimo u Poliklinici Petković postižemo prirodne korekcije usnica, podočnjaka, brade/čeljusti, obraza, liftinga lica, asimetrije lica i umornog izgleda lica.

Malena, ali vidljiva promjena čuva Vašu autentičnost, a ipak postiže onu promjenu zbog koje ćete se osjećati bolje, izgledati ljepše i odmornije.

Sigurnim apliciranjem dermalnih filera možemo postići smanjenje podočnjaka, puniji izgled usnica, zaglađenije obraze, ispraviti asimetriju lica, postići sklad lica te konačan rezultat – odmoran izgled.

Galeriju naših radova možete pogledati ovdje.

Za rezervaciju termina pošaljite nam kontakt podatke i željeni termin dana 21.11..2023. s napomenom Filler Day.

• putem našeg kontakt formulara na web stranici
  • na mail – info@poliklinika-petkovic.hr
  • telefonom na 01 2304 789
  • na Wapp 099 575 3826

Za sve dodatne informacije stojimo na raspolaganju!

Tim Poliklinike Petković